Epson Laser Projector EB-L530U WUXGA (1920x1200), 5200 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA27040
- Saadavus: 3
-
2 674€
Epson Laser Projector EB-L530U WUXGA (1920x1200), 5200 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 570 mm |
| Brutokaal | 11.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 206 mm |
| Brutolaius (mm) | 541 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Heledus | 5200 ANSI lm |
| Kaal | 8200 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 2500000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.06352422 m |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Müratase (säästurežiim) | 23 dB |
| Muud funktsioonid | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, RS-232C, Wired Network, Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Wireless LAN b/g/n (2.4GHz), Wireless LAN a/n (5GHz), VGA in (2x), VGA out, HDMI out, HDBaseT, Miracast, Stereo mini jack audio out, Stereo mini jack audio in (2x) |
| Netokaal | 10.8 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Paber/Papp | 700.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product family | Laser Projector |
| Producer product name | EB-L530U |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.35 - 2.20:1 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.80 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Valgusallikas | Laser |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11ac |
Sildid: epson laser projector eb-l530u wuxga 1920x1200, 5200 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, v11ha27040, epson, projektorid










